Top News - Turqit sulmojnë drogën shqiptare/ Video me sëpatë e çekiç në fermën e kanabisit

0 Просмотры
Издатель
Grabitja e shtëpive të kanabisit në Angli që menaxhohen nga shqiptarët është bërë një fenomen masiv. Në videon që shoqëron këtë lajm, duket një person me sëpatë në dorë, i cili ka mundur të hyjë në shtëpinë e drogës së shqiptarëve. Grabitësi dëgjohet të flasë turqisht.

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#Grabitje#TopChannel
Категория
Мировое кино
Комментариев нет.