Top News - Mbytja e 17 vjeçares / Doli me skaf ne det, pranga te riut

1 Просмотры
Издатель
Policia dhe arrestuar dhe ka zbardhur ngjarjen e ndodhur nje dite me pare ne Velipoje , ku u gjend e mbytur 17 vjecarja nga Burreli me banim ne Bathore . Indrit Bajraktari, 25 vjecari nga Postriba, eshte vene ne pranga te policise , si personi qe ka shoqeruar te mituren ne det mesditen e 19 gushtit. Ne oren ne vendin e quajtur gjarjes se zbardhur nga policia, Vilune plazhin e Velipojes, 25 vjecari , ka hyre ne det me motor uji te marre me qera sebashku me 17 vjecaren e mbytur Enisa Doda
Rreth orës 16:30, Indriti, ka dalë në breg pa motorrin e ujit duke lënë të mbytur në ujë te mituren, e cila kishte ardhur për pushime së bashku me familjen e saj.
Vete i riu , deklaron se nuk mban mend se cfare ka ndodhur nga ngjarja e nje dite me pare . Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallë së Parë Shkodër , por heton për veprat penale "Shkaktimi i vetëvrasjes”, "Moskallëzimi i krimit" dhe "Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës".


Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Për më shumë vizitoni:

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV
Shows HERE:
For more content from click HERE:
Like Top Channel on Facebook HERE:
Follow Top Channel on Instagram HERE:
Follow Top Channel on Twitter HERE:
#Policia#Velipoje#TopChannel
Категория
Мировое кино
Комментариев нет.
Яндекс.Метрика